Zásady ochrany osobních údajů

DomůZásady ochrany osobních údajů

Zásady ochrany osobních údajů

  • Veronika Kubišová
  • 26 listopadu 2023
  • 0

Úvod

Vítejte na stránkách Salus Krása a Zdraví, kde si vážíme vašeho soukromí a snažíme se chránit vaše osobní údaje s maximální možnou péčí. Cílem tohoto dokumentu je informovat vás o tom, jaké údaje shromažďujeme, proč je shromažďujeme a jak jsou tyto údaje chráněny a využívány.

Shromažďování a využití osobních údajů

Salus Krása a Zdraví shromažďuje osobní údaje, které jsou nezbytné pro plnění smluvních závazků, poskytování služeb a zlepšování kvality poskytovaných služeb. Tyto údaje zahrnují, ale nejsou omezeny na, jméno, telefonní číslo, e-mailovou adresu a poštovní adresu. Všechny shromažďované informace jsou zpracovávány v souladu s platnými zákony České republiky a Evropské unie o ochraně osobních údajů.

Práva subjektu údajů

Jako subjekt údajů máte právo na přístup, opravu nebo vymazání vašich osobních údajů shromažďovaných společností Salus Krása a Zdraví. Máte také právo vznést námitky proti zpracování vašich údajů a právo na přenositelnost údajů. K uplatnění těchto práv se můžete obrátit na nás prostřednictvím e-mailu na adrese [email protected].

Zabezpečení osobních údajů

Zabezpečení vašich osobních údajů je pro nás prioritou. Používáme různé technické a organizační opatření pro ochranu vašich údajů před neoprávněným přístupem, ztrátou nebo poškozením. Tyto opatření jsou pravidelně revidována a aktualizována s ohledem na nejnovější technologie a hrozby.

Kontaktní informace

V případě jakýchkoli dotazů nebo obav ohledně ochrany vašich osobních údajů se neváhejte obrátit na vlastníka stránek, Veroniku Kubišovou na adrese Jana Uhra 3, 602 00 Brno, Česká republika, nebo prostřednictvím e-mailu [email protected].

O autorovi
Veronika Kubišová

Veronika Kubišová

Autor

Jmenuji se Veronika Kubišová a jsem odbornicí v oblasti drogerie s hlavním zaměřením na depilaci, dermokosmetiku, manikúru, pedikúru, pleťovou a tělovou kosmetiku, péči o pleť a vlasy. Ráda píšu články a blogy na téma péče o tělo, sdílím tipy a triky, jak si udržet zdravou a krásnou pleť, nehty i vlasy. Tato práce mě naplňuje a ráda sdílím svůj nadšení a znalosti s ostatními, aby se cítili dobře ve své kůži.

Napsat komentář
Zadejte platné jméno!
Zadejte prosím platný email!
Domluvte si schůzku