Podmínky služby

DomůPodmínky služby

Podmínky služby

  • Veronika Kubišová
  • 26 listopadu 2023
  • 0

Úvod

Vítejte na stránkách Salus Krása a Zdraví. Tyto webové stránky jsou majetkem Veroniky Kubišové a jsou provozovány za účelem poskytování informací, recenzí a rad v oblasti osobní péče, včetně, ale nikoli výhradně, depilace, dermokosmetiky, manikúry, pedikúry a péče o pleť a tělo. Přístupem k našim stránkám a jejich používáním vyjadřujete souhlas s následujícími podmínkami služby. Prosíme, čtěte je pozorně.

Používání obsahu

Obsah uvedený na stránkách Salus Krása a Zdraví je chráněn autorským právem a je majetkem Veroniky Kubišové nebo je použit s povolením třetích stran. Obsah je poskytován pouze pro vaše osobní a nekomerční použití. Jakékoliv kopírování, distribuce, reprodukce nebo jiné využití obsahu pro komerční účely je bez předchozího písemného souhlasu striktně zakázáno.

Ochrana soukromí

Veškeré osobní údaje získané prostřednictvím webových stránek Salus Krása a Zdraví jsou zpracovány v souladu s platnými zákony České republiky o ochraně osobních údajů. Žádné osobní údaje nejsou bez vašeho souhlasu poskytovány třetím stranám. Detailní informace o zpracování osobních údajů naleznete v našich Zásadách ochrany soukromí.

Odpovědnost

Snažíme se zajistit, aby informace na našich stránkách byly aktuální a přesné. Avšak Salus Krása a Zdraví neodpovídá za případné nepřesnosti nebo chyby a vyhražuje si právo kdykoli změnit obsah bez předchozího upozornění. Nejsme zodpovědní za škody vzniklé v důsledku použití informací z našich stránek.

Změny podmínek

Salus Krása a Zdraví si vyhrazuje právo kdykoliv aktualizovat nebo změnit tyto podmínky služby. Takové změny vstupují v platnost okamžitě po jejich zveřejnění na webu. Doporučujeme vám, abyste pravidelně kontrolovali tyto podmínky, abyste byli informováni o všech změnách.

Kontaktní informace

V případě dotazů nebo potřeby dalších informací se neváhejte obrátit na Veroniku Kubišovou na emailovou adresu [email protected] nebo prostřednictvím poštovní adresy: Jana Uhra 3, 602 00 Brno, Česká Republika.

O autorovi
Veronika Kubišová

Veronika Kubišová

Autor

Jmenuji se Veronika Kubišová a jsem odbornicí v oblasti drogerie s hlavním zaměřením na depilaci, dermokosmetiku, manikúru, pedikúru, pleťovou a tělovou kosmetiku, péči o pleť a vlasy. Ráda píšu články a blogy na téma péče o tělo, sdílím tipy a triky, jak si udržet zdravou a krásnou pleť, nehty i vlasy. Tato práce mě naplňuje a ráda sdílím svůj nadšení a znalosti s ostatními, aby se cítili dobře ve své kůži.

Napsat komentář
Zadejte platné jméno!
Zadejte prosím platný email!
Domluvte si schůzku