Ochrana údajů

DomůOchrana údajů

Ochrana údajů

  • Veronika Kubišová
  • 26 listopadu 2023
  • 0

Zásady ochrany osobních údajů

V souladu s nařízením Evropské unie o ochraně osobních údajů (GDPR) se zavazujeme chránit osobní údaje našich zákazníků a uživatelů webových stránek. Tyto zásady ochrany osobních údajů popisují, jaké typy údajů sbíráme, pro jaké účely je používáme, jak jsou chráněny a jaká práva mají naši uživatelé v souvislosti s jejich osobními údaji. Je nám důležité, aby se naši uživatelé cítili bezpečně při používání našich služeb a byli si vědomi svých práv. Zajištění ochrany osobních údajů je pro nás prioritou a jsme připraveni podniknout všechny nezbytné kroky k zajištění jejich ochrany.

Jaké údaje sbíráme

Sbíráme různé typy osobních údajů v závislosti na našich interakcích s uživateli a na službách, které poskytujeme. Tyto informace mohou zahrnovat, ale nejsou omezeny na, kontaktní informace, jako jsou jméno, e-mailová adresa, telefonní číslo, adresa bydliště, demografické informace a informace o nákupním chování.

Jak chráníme vaše údaje

Ochrana vašich osobních údajů je pro nás klíčová. Používáme širokou škálu bezpečnostních technologií a procedur k ochraně vašich osobních údajů před neoprávněným přístupem, použitím nebo zveřejněním. Tyto zahrnují šifrování dat, pravidelné bezpečnostní audity a striktní politiky přístupu.

Vaše práva v souvislosti s ochranou údajů

Jako subjekt údajů máte právo požádat o přístup k vašim osobním údajům, jejich opravu či výmaz, omezení zpracování a právo na přenositelnost údajů. Dále máte právo kdykoliv odvolat svůj souhlas se zpracováním osobních údajů a vznést námitku proti zpracování vašich údajů. Pokud máte dotazy nebo obavy ohledně zpracování vašich osobních údajů, prosím, kontaktujte nás na [email protected].

Kontaktní informace

Pro veškeré dotazy či připomínky související s ochranou osobních údajů nás můžete kontaktovat: Veronika Kubišová, Jana Uhra 3, 602 00 Brno, Česká republika, Email: [email protected].

O autorovi
Veronika Kubišová

Veronika Kubišová

Autor

Jmenuji se Veronika Kubišová a jsem odbornicí v oblasti drogerie s hlavním zaměřením na depilaci, dermokosmetiku, manikúru, pedikúru, pleťovou a tělovou kosmetiku, péči o pleť a vlasy. Ráda píšu články a blogy na téma péče o tělo, sdílím tipy a triky, jak si udržet zdravou a krásnou pleť, nehty i vlasy. Tato práce mě naplňuje a ráda sdílím svůj nadšení a znalosti s ostatními, aby se cítili dobře ve své kůži.

Napsat komentář
Zadejte platné jméno!
Zadejte prosím platný email!
Domluvte si schůzku